Latvijas biatlonisti Ilmārs Bricis un Jānis Bērziņš ceturtdien Slovēnijā neveiksmīgi aizvadīja Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensības 20 kilometru distancē, liecina sacensību mājaslapa internetā.

Latvijas sportistus sacensībās iegāza šaušana – Bricis ar septiņām kļūdām ieņēma 80.vietu, bet Bērziņš ar sešām kļūdām ierindojās 93.vietā. Vēl viens Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sacensībām bija pieteikts, bet nestartēja.

Sacensībās finišēja 99 sportisti.

Par sacensību uzvarētāju kļuva austrietis Daniels Mezotičs, kurš šaušanā pieļāva vienu kļūdu un sasniedza laiku 52:05,6 minūtes. 58,4 sekundes viņam zaudēja un negaidīti otro vietu izcīnīja 21 gadu vecais šveicietis Benjamins Vēgers, kurš pieļāva arī vienu kļūdu šaušanā. Trešo vietu arī pārsteidzoši ieņēma ukrainis Sergejs Sedņevs, kurš šaušanā kļūdījās divas reizes un uzvarētājam zaudēja 1:21,2 minūtes.

Bricis uzvarētājam zaudēja 8:19,2 minūtes, bet Bērziņš – 10:52,6 minūtes.