Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensībās biatlonā 7,5 kilometru sprinta distancē piektdien Latvijas sportiste Madara Līduma izcīnīja 24.vietu, kas viņai Pasaules kausa ieskaitē deva septiņus punktus.
Līduma pirmajā šautuvē kļūdas nepieļāva, bet šaušanā stāvus kļūdījās vienu reizi, finišā no uzvarētājas somietes Kaisas Varisas atpaliekot par minūti un 16,8 sekundēm.

Bijušajai slēpotājai Varisai šī bija pirmā uzvara Pasaules kausa izcīņas posmos biatlonā, kur viņa aizvada pirmo sezonu.

Sacensībās otrajā vietā ierindojās Svetlana Sļepcova, bet aiz viņas finišēja Zviedrijas biatloniste Helēna Junsone.

Šī bija otrā reize šosezon, kad Līduma spēja izcīnīt Pasaules kausa punktus. Pagājušā gada decembra vidū Pokļukas trasē Slovēnijā latviete sprintā ierindojās 23.pozīcijā.