Pasaules kausa (PK) izcīņas pirmajās sieviešu biatlona stafetes sacensībās sestdien Hohfilcenē uzvarēja mājinieces, Vācijas izlase.

Vācijas izlases rindās stafetē piedalījās Katrīna Hicere, Magdalēna Noinere, Sabrina Buholca un Andrea Henkele, kuras distanci pabeidza vienā stundā 16 minūtēs un 22 sekundēs, sacensību laikā izmantojot deviņas rezerves patronas un izvairoties no soda apļu veikšanas.

Otrajā vietā ierindojās Ukrainas kvartets, kas no uzvarētājam atpalika par 59 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma Norvēģijas sportistes, kuras vācietēm zaudēja minūti un astoņas sekundes.

Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Krievija, piekto vietu ieņēma Francija, bet sešinieku noslēdza Zviedrijas komanda.