Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Pasaules kausa izcīņas posma 10 kilometru sprinta sacensībās Hohfilcenē ierindojās 39. pozīcijā.

Rastorgujevs pirmajā šaušanā pieļāva vienu kļūdu un trasē tobrīd bija ar 55. rezultātu, līderim jau zaudējot 43,7 sekundes. Otrajā šaušanā latvietis nesašāva vēl divus mērķus, taču pakāpās uz 48. pozīciju. Pēdējā trases posmā Rastorgujevs aizcīnījās līdz 39. labākajam rezultātam.

Sacensību uzvarētājam Johanesam Tinjesam Bē no Norvēģijas Rastorgujevs piekāpās minūti un 36,1 sekundi. Bē divās šaušanās pieļāva vienu kļūdu un izcīnīja savu 40. uzvaru Pasaules kausa posmos. Uz goda pjedestāla kāpa arī francūzis Simons Destjē, kuram viens neprecīzs šāviens (+7,8), un perfekti šāvušais krievs Aleksandrs Loginovs (+14,6).

Cits Latvijas biatlonists Roberts Slotiņš ar piecām kļūdām ierindojās 100. vietā (+3:54,8), savukārt Aleksandrs Patrijuks ar trim kļūdām bija 106. pozīcijā (+4:08,5). Sacensībās piedalījās 109 biatlonisti.

Sestdien aizvadīs iedzīšanas sacensības.