Bobslejistu un skeletonistu atlase risināsies ievērojot ierobežojumus
Foto: F64

Kā jau katru pavasari, arī šogad notiks jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi, lai izraudzītos labākos kandidātus, kuri nākotnē varētu papildināt Latvijas bobsleja un skeletona komandas rindas. Tomēr ņemot vērā Covid-19 krīzi un ieviestos drošības pasākumus, pārbaudes risināsies, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF).

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Reaģējot uz ārkārtējo situāciju valstī, šoreiz atlases testi notiks nelielās grupās pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot visus valstī tā brīža noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Lai saņemtu uzaicinājumu uz atlases testiem, jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama LBSF mājaslapā internetā.

Testi notiks maija mēneša otrajā pusē Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā. Datums un pulksteņa laiks kandidātiem tiks paziņots individuāli.

Uz sportistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16-26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3.20 sekundēs. Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā, kur pretendentiem jābūt atbilstošākiem šī sporta veida specifikai. Atlasei var pieteikties gan vīrieši, gan sievietes.

Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana.

Tags

Bobslejs Skeletons
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form