Latvijas bobsleja izlase Usmā sāk gatavoties sezonai
Foto: Bobslejs.lv

Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti uzsākusi pirmo kopējo treniņnometni. Uz to Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, vēsta mājaslapa "bobslejs.lv".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmā treniņnometne notiek Ventspils novada Usmā. Kā norāda treneris Sandis Prūsis, Usmā jau parasti esot diezgan mierīgi. "Šobrīd vēl nemērām rezultātus uz milimetriem un simtdaļām, bet notiek vairāk tāds kā sagatavošanās darbs nākamajām nometnēm."

Treniņnometnē piedalās gandrīz visi šī brīža spēcīgākie Latvijas bobslejisti, ieskaitot arī vadošos pilotus. Nav tikai Helvija Lūša un Jāņa Strengas, kuru vietā trenējas divi jaunie kandidāti, kuri sevi pierādīja maija beigās notikušajos atlases testos.

Aizvadītajā sezonā olimpiskais čempions Oskars Melbārdis startēja tikai pēdējos posmos. Kā tobrīd uzsvēra pilots, pēc pusotras sezonas garās rehabilitācijas, varēja just, ka tieši vasarā izlaistās treniņnometnes atstājušas vislielāko iespaidu uz fizisko formu, jo netika ielikta "bāze", tā rezultātā bija grūti konkurēt ar labākajiem starta ieskrējienos.

"Šobrīd Melbārdis trenējas kopā ar pārējiem. Skatīsimies, varbūt nākamajā nometnē viņam būs individuāla programma," norāda Prūsis.

Nākamā treniņnometne notiks no 6.jūlija Ventspilī, kur sāksies darbs stadionā. "Ventspilī jau būs smagāks darbs. Talkā nāks elektronika un trenažieri," saka treneris.

Tags

Bobslejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form