Latvijas bobslejisti sezonai turpina gatavoties Ventspilī
Foto: bobslejs.lv

Latvijas bobsleja izlase gatavošanos sezonai turpina Ventspilī, kur tiek aizvadīta treniņnometnes otrais posms, informē portāls "bobslejs.lv".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī ir jau otrā treniņnometne, kas notiek Latvijas bobslejistiem, gatavojoties jaunajai sezonai, kas sāksies šī gada beigās. Jūnijā bobslejisti aizvadīja nometni Usmā, bet tagad no 6. līdz 18.jūlijam gatavošanās posms notiks Ventspilī. Pēc 18.jūlija sportisti divas nedēļas trenēsies individuāli, bet jau augustā aizvadīs nākamo treniņnometni, kas arī notiks Ventspilī.

"Esam praktiski tādā pašā sastāvā, kādā bijām jūnijā. Visi, kas trenējas, ir veseli, paldies Dievam, nav nekādas traumas vai kas tamlīdzīgs. Aizvadām ikdienišķu rutīnas darbu, kas varbūt no malas neizskatās pārāk interesanti, bet sportistu sagatavotībai šis ir ļoti svarīgs etaps," saka Prūsis. "Nezinu, kāpēc, bet visi man par Oskaru Melbārdi vaicā. Ar Oskaru viss ir kārtībā. Protams, var just, ka iepriekš bijusi garāka pauze, bet viņš ir atpakaļ apritē un turpina trenēties ar visiem kopā."

Tags

Bobslejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form