Latvijas skeletonists Martins Dukurs ceturtdien, 6.novembrī, Pārksitijas trasē, ASV ieņēma dalītu 11.vietu Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas otrajā posmā.
Otrs Latvijas sportists, Martina Dukura brālis Tomass Dukurs divu braucienu summā ieņēma 15.vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva amerikāņi – pirmais bija Zaks Lunds, bet 0,23 sekundes viņam zaudēja Ēriks Bernotass. Trešo vietu ieņēma britu sportists Entonijs Sojers, kurš no uzvarētāja atpalika par 0,26 sekundēm.

Martins Dukurs pēc pirmā brauciena bija dalītā devītā vietā, taču otro braucienu veica nedaudz sliktāk un summā ieņēma dalītu 11.vietu. Tomass Dukurs pirmajā braucienā bija 14.vietā.