Skeletonists Netlaus izcīna piekto vietu Eiropas kausa posmā
Foto: F64

Latvijas skeletonists Krists Netlaus svētdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Eiropas kausa sezonas pirmajā posmā.

Netlaus pirmajā braucienā trasi veica 58,47 sekundēs, bet pie otrā brauciena netika, jo lietus dēļ tas tika atcelts.

Visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas skeletonisti, bet uzvaru svinēja Lukass Dāvids Nīdigers, kuram Netlaus vienīgajā braucienā zaudēja 0,46 sekundes.

Tikmēr Elvis Veinbergs atpalika 1,61 sekundi, kas deva 17.vietu, bet Mārtiņš Muižnieks ar 1,84 sekunžu deficītu bija 23.pozīcijā 36 startējušo skeletonistu konkurencē.

Kā ziņo "Skeleton.lv", 16 gadus vecajam Veinbergam slapjajā Vinterbergas trasē izdevās lielisks otrais sacensību brauciens, taču tas tika atcelts, lai gan liela daļa dalībnieku nobrauca arī otro braucienu.

Sieviešu konkurencē tika veikti abi braucieni. No latvietēm Endija Tērauda braucienos bija septītā un sestā, uzvarētājai Hannai Stīvensonei no Lielbritānijas zaudējot 0,53 sekundes un ieņemot septīto vietu, bet Dārta Zunte braucienos uzrādīja astoto un septīto rezultātu, kas deva 0,63 sekunžu deficītu pret uzvarētāju un devīto pozīciju 24 startējušo sportistu konkurencē.

Eiropas kausā paredzēti pieci posmi, no kuriem ceturtais janvārī notiks Siguldā. Eiropas kauss ir pēc spēka trešais līmenis aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa. Svētdien Pasaules kausa sezonu uzsāks Martins un Tomass Dukuri, bet Starpkontinentālajā kausā sezonas ievadā neviens no pašmāju skeletonistiem nav startējis.

Netlaus aizpērn Siguldā izcīnīja pasaules junioru čempionāta sudraba medaļu. Pērn viņš triumfēja Eiropas kausa kopvērtējumā, vienlaicīgi kļūstot par Eiropas junioru čempionu, bet šogad Vecā kontinenta meistarsacīkstēs tika pie bronzas.

Comment Form