Latvijas skeletoniste Endija Tērauda piektdien, 22. janvārī, ieņēma 18. vietu Pasaules kausa kārtējā posmā, kas risinās Vācijā, Kēnigzē trasē.

Latviete abos braucienos ieņēma 18. vietu, tādā pašā pozīcijā finišējot arī summā. Sacensībās startēja 21 sportiste.

Par posma uzvarētāju kļuva vāciete Žakvelīna Lēlinga, kura pēc pirmā brauciena bija trešā, zaudējot savai tautietei Tīnai Hermanei un krievietei Jeļena Ņikitinai. Tomēr otrajā braucienā abas pirmā brauciena labākās sportistes Hermane un Ņikitina kļūdījās svarīgā vietā, abas gandrīz piedzīvoja kritienu, un summā abas vairs nespēja pacīnīties par medaļām. Pirmā brauciena uzvarētājai Hermanei kļūda maksāja daudz vairāk – viņai sliktākais laiks otrajā braucienā un 10. vieta summā, bet Ņikitina kopvērtējumā bija piektā

Tādējādi divu braucienu summā otro vietu ieguva čehiete Anna Fernšteda (+0,47 sekundes), bet trešā bija austriete Janīne Floka (+0,63 sekundes).

Floka pēc izcīnītās trešās vietas un Hermanes kļūdas sev praktiski nodrošinājusi uzvaru Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā.