Tomass Dukurs un trīs bobsleja stūmēji iekļauti IBSF pastiprināto pārbaužu programmā nākamajai sezonai
Foto: F64

Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) pastiprināto dopinga pārbaužu programmā 2020./2021.gada sezonai šobrīd iekļāvusi četrus Latvijas sportistus.

Programmā iekļauts skeletonists Tomass Dukurs, kā arī bobslejisti Intars Dambis, Matīss Miknis un Jānis Strenga.

Pastiprināti pārbaudāmo sportistu sarakstā iekļauti pieci skeletonisti, piecas skeletonistes, 20 bobslejisti un desmit bobslejistes. Visliekākā pārstāvniecība - seši sportisti - ir no Krievijas, pieci atlēti ir no Vācijas, bet pa četriem ir Latvijai, Dienvidkorejai, Ķīnai un ASV.

Sarakstā atrodami arī tādi augsta līmeņa sportisti kā olimpiskie čempioni Sunbins Juns, Keilija Hamfrīsa un Frančesko Frīdrihs.

2020./2021.gada sezonas programma būs no 18.maija līdz nākamā gada 30.jūnijam. IBSF informē, ka saraksts sezonas laikā var tikt mainīts.

Iepriekšējās sezonas programmā, kas noslēgsies 30.jūnijā, no latviešiem iekļauti skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, kā arī bobslejisti Oskars Ķibermanis un Maknis.

2020./2021.gada sezonas pirmais posms iecerēts novembra pēdējā nedēļā Siguldā.

Tags

Bobslejs Skeletons
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form