Abas Latvijas kamaniņu divnieku ekipāžas uzreiz aiz goda pjedestāla sprinta sacensībās Kalgari
Foto: Publicitātes foto

Latvijas kamaniņu divnieka ekipāžas Juris Šics/Andris Šics un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš sestdien Kanādas trasē izcīnīja attiecīgi ceturto un piekto vietu Pasaules kausa ceturtā posma sprinta sacensībās.

Sprinta sacensībās tiek veikts viens brauciens, turklāt laika atskaite sākas nevis no starta vietas, bet gan aptuveni 100 metrus pēc tā, kad kamaniņu braucēji jau ir ieskrējušies. Lai attīstītu kamaniņu sporta veidu, Sprinta kausa izcīņa 2013./14.gada sezonā tika ieviesta kā inovatīvs risinājums, kas iepriekšējā sezonā tika papildināts.

Par uzvarētājiem sestdien notikušajās sacensībās tika kronēti Vācijas divnieks Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri distanci veica 36,310 sekundēs, bet otro vietu ieņēma divas ekipāžas, kas uzrādīja identisku rezultātu. Tā sešas sekundes tūkstošdaļas atpalika gan austriešu Petera Penca un Georga Fišlera ekipāža, gan vāciešu Tonija Egerta un Sašas Benekena divnieks.

Tikmēr Šici ierindojās ceturtajā pozīcijā, uzvarētājiem zaudējot 0,192 sekundes.

Savukārt otra Latvijas divnieku ekipāža Gudramovičs un Kalniņš bija vēl piecas sekundes tūkstošdaļas lēnāki, kas viņiem deva piekto pozīciju.

Tāpat sestdien norisinājās sprinta sacensības dāmām, uzvaru izcīnot amerikānietei Samerai Bričerai, kura trasi veica 31,129 sekundēs. Trīs sekundes tūkstošdaļas no viņas atpalika vāciete Dajana Eitbergere, bet trešo vietu ieņēma Krievijas pārstāve Tatjana Ivanova, kura no uzvarētājas atpalika par 0,057 sekundēm.

Tikmēr latviete Elīza Cauce izcīnīja astoto vietu, Bričerai zaudējot 0,234 sekundes.

Sprinta sacensībās kungiem triumfēja titulētais vācietis Fēlikss Lohs, kurš uzrādīja vienu no lēnākajiem starta laikiem, bet finišā ar 30,091 sekundi bija ātrākais. Otro vietu ieņēma Krievijas atlēts Romāns Repilovs, kurš atpalika par 0,188 sekundēm, bet vēl piecas sekundes simtdaļas lēnāks bija austrietis Volfgangs Kindls.

Tags

Andris Šics Juris Šics Kamaniņu sports

Comment Form