Latvijas kamaniņu sportisti Andris un Juris Šici sestdien trešajā Pasaules kausa posmā Altenbergā izcīnīja 9.vietu, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Šicu ekipāža šajās sacensībās bija vienīgā no Latvijas, jo piektdien atlases braucienā pieļautās kļūdas PK posmam neļāva kvalificēties citam Latvijas divniekam – Oskaram Gudramovičam ar Pēteri Kalniņu.

Šici sestdien pēc pirmā brauciena ieņēma 9.vietu, līderiem Vendlam/Artlam no Vācijas zaudējot 0,47 sekundes. Otrajā piegājienā latvieši uzrādīja desmito labāko laiku, taču ar to bija pietiekami, lai divu braucienu summā izcīnītu 9.vietu.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Vendls/Artls, otrajā vietā Penzs/Fišlers no Austrijas, bet bronzas medaļas vāciešiem Egertam/Benekenam.

Sestdien PK sacensības Altenbergā turpināsies ar braucieniem dāmām, savukārt svētdien startēs kungi un komandu stafete.