Siguldā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā priekšpēdējā, astotajā posmā svētdien sieviešu sacensībās Latvijas sportiste Elīza Tīruma izcīnīja ceturto vietu.

Pirmo braucienu Tīruma veica ar rezultātu 43,001 sekundes, bet otrajā viņas laiks bija 43,189 sekundes, kas summā deva minūti un 26,190 sekundes. No uzvarētājas Natālijas Geisenbergeres viņa atpalika 0,306 sekundes. Līdz medaļai Latvijas sportistei pietrūka vien 0,023 sekundes, taču ceturtā pozīcija viņai ir augstākais sasniegums karjerā.

Tikmēr vēl viena latviete Saiva Dambīte pirmo braucienu veica 44,316 sekundēs, kamēr otrajā braucienā viņas rezultāts bija nedaudz sliktāks - 44,838. Savukārt Maijas Lindes laiks pirmajā braucienā bija 44,964, bet otrajā startā viņa pieļāva vairākas kļūdas un laiks bija 46,271 sekundes. Dambīte un Linde ierindojās 19. un 21. pozīcijā, no uzvarētājas summā atpaliekot attiecīgi 3,270 un 5,351 sekundes.

Otro vietu izcīnīja Vācijas sportiste Anke Višņevski (+0,143), bet bronzas medaļu ieguva amerikāniete Erina Hemlina, kura uzvarētājai zaudēja 0,283 sekundes.