Tradicionālajās "Prezidenta kausa" izcīņas sacensībās starta rāvienā, kas piektdien, 31.oktobrī, risinājās Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trases starta estakādē, uzvarēja Latvijas kamaniņu sporta izlases līderi Kristaps Mauriņš un Elīza Tīruma, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Kristaps Mauriņš vīru konkurencē palika nepārspēts otro gadu pēc kārtas. Viņa summārais rezultāts šogad bija 6,950 sekundes. Otro vietu, ar rezutātu 7,034 sekundes, izcīnīja Inārs Kivlenieks aiz sevis atstājot junioru ieskaites uzvarētāju Kristenu Putinu – 7,155 sekundes.

Otro vietu junioru ieskaitē izcīnīja Kristers Aparjods – 7,326 sekundes, kuram piekāpās trešās vietas ieguvējs Gunārs Bergs – 7,337 sekundes.

Dāmu konkurencē lielu pārsteigumu nebija, jo sacensību uzvarētājai Elīzai Tīrumai, kas uzrādīja laiku 7,648 sekundes, konkurenci sastādīja vien junioru izlases dalībnieces, starp kurām ātrākā ar rezultātu 7,762 sekundes, bija Kendija Aparjode. Trešo vietu dāmu, bet otro vietu junioru konkurencē izcīnīja Alise Evelīna Mitkus – 7,794 sekundes. Ulla Zirne dāmu konkurencē šoreiz palika vienu vietu aiz goda pjedestāla, bet junioru ieskaitē ar rezultātu 8,077 sekundes izcīnīja trešo vietu.

Divnieku konkurencē šoreiz sacensības notika bez brāļiem Andra un Jura Šiciem, jo Juris guvis muguras traumu. Līdz ar to par "Prezidenta kausu" cīnījās vien divas ekipāžas, no kurām ātrākā bija Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš – 7,406 sekundes, aiz sevis atstājot junioru izlases divnieku ekipāžu Kristenu Putinu/ Kārli Krišu Matuzeli – 7,510 sekundes.