Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma sestdien Vācijas pilsētā Altenbergā notiekošajā Pasaules kausa (PK) posmā izcīnīja 11.vietu, bet viņas māsa Elīza Tīruma sacensības noslēdz 16. vietā.

Divu braucienu summā uzvarēja Vācijas sportiste Tatjana Hifnerei. Arī otro un trešo un vietu ieguva vācietes – Natālija Geizenbergere un Anke Višņevski.

Maija Tīruma braucienos uzrādīja attiecīgi 13. un desmito rezultātu un kopumā uzvarētājai zaudēja 2,002 sekundes. Savukārt Elīza Tīruma, braucienos uzrādot attiecīgi 18. un 14.labāko laiku, no Hifneres kopumā atpalika par 3,151 sekundi.

PK kopvērtējuma Maija Tīruma ar 195 punktiem atrodas 17.vietā, bet Elīza Tīruma ar 66 punktiem ieņem 25.pozīciju.

Līderpozīcijā ar 685 punktiem joprojām ir Hifnere, kurai ar 560 punktiem seko Geizenbergere un ar 485 punktiem - Višņevski.