Latvijas kamaniņu braucējs Artūrs Dārznieks piektdien Eiropas čempionātā, kas notiek vienlaicīgi ar Pasaules kausa piekto posmu Vācijas trasē Kēnigzē, izcīnīja 10. vietu, kas ir viņa šīs sezonas labākais rezultāts.

Dārznieks pēc pirmā brauciena ieņēma 12. vietu, bet otro braucienu viņš spēja veikt nedaudz ātrāk, kas summā ļāva uzlabot rezultātu. Viņa laiks divu braucienu summā bija 1:39,391 minūtes, kas bija par 1,028 sekundēm lēnāk nekā sacensību uzvarētājam Semjonam Pavļičenko no Krievijas. Pasaules kausa ietvaros Dārznieks ieņēma 11. vietu, bet Eiropas čempionātā viņš ierindojās 10. vietā, jo devīto vietu ieguva amerikānis Takers Vests.

Otrais labākais no Latvijas pārstāvjiem bija Riks Kristens Rozītis, kurš Eiropas čempionātā bija 11. vietā, bet Pasaules kausa ieskaitē – 12. vietā. Viņa rezultāts divu braucienu summā bija 1:39,423 minūtes (+1,060).

Savukārt trešais latviešu sportists Inārs Kivlenieks pēc pirmā brauciena ieņēma 14. vietu, bet ļoti neveiksmīgais otrais brauciens viņu atmeta uz 24. pozīciju Pasaules kausa ieskaitē, Eiropas čempionātā viņš ieņēma 20.vietu. Summā Kivlenieka laiks bija 1:40,122 minūtes.

Par Eiropas čempionu kļuva krievs Pavļičenko, kura laiks bija 1:38,363 minūtes. 0,248 sekundes aiz viņa finišēja Ralfs Paliks no Vācijas, bet austrietis Volfgang Kindls palika trešajā vietā (+0,460).Vīriešu sacensībās par Eiropas čempiona titulu sacentās 32 sportisti.