Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks svētdien Austrijā, Īglsas trasē, izcīnīja augsto septīto vietu Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā.

Vēl no Latvijas sportistiem Mārtiņš Rubenis ieņēma 17.vietu, bet Kristaps Mauriņš bija priekšpēdējais, 31.

Pasaules kausa pirmajā posmā dominēja vācieši, kuri ieņēma pirmās piecas vietas. Tādējādi Kivlenieks bija otrs labākais starp ne-Vācijas sportistiem.

Par posma uzvarētāju kļuva Fēlikss Lohs, kurš bija labākais abos braucienos. 0,307 sekundes viņam zaudēja Dāvids Mellers, bet 0,371 sekundi – Johans Ludvigs.

Kivlenieks pēc pirmā brauciena bija pat sestais, otrajā uzrādīja desmito labāko laiku, summā ieņemot septīto vietu (+0,676 sekundes). Rubenis pirmajā braucienā ieņēma 18.vietu, otrajā – 15.vietu, kas summā deva 17.vietu (+0,895 sekundes). Tikmēr Mauriņš abos braucienos ieņēma 31.vietu, šādā pozīcijā arī noslēdzot pirmo posmu (+1,664 sekundes.).