Latvijas kamaniņu braucēji svētdien Oberhofas trasē Vācijā izcīnīja sudraba medaļas Eiropas junioru čempionāta komandu sprinta sacensībās.

Latviju sacensībās pārstāvēja Kendija Aparjode, Kristers Aparjods un Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels, kuri visos kontrolpunktos bija starp trim vadošajām komandām. Finišā latvieši par 0,095 sekundēm zaudēja uzvaru izcīnījušajai Krievijas komandai.

Trešajā vietā palika Austrija, kas latviešiem zaudēja 0,903 sekundes.

Sacensībās piedalījās astoņu valstu izlases.

Kā ziņots, sestdien divnieku sacensībās sudraba medaļas izcīnīja Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels. Pirms nedēļas Putins un Matuzels ieņēma piekto vietu Lillehammerē notikušajā pasaules čempionātā junioriem.

Jau vēstīts, ka Latvijas sportisti Ulla Zirne, Kristers Aparjods un Putins/Matuzels Lillehammerē triumfēja pasaules junioru čempionāta komandu stafetes sacensībās.

Šajā Eiropas čempionātā Kendija Aparjode pirms tam sestdien sieviešu sacensībās izcīnīja astoto vietu, bet vīriem labākais bija Ralfs Bērziņš, kuram 16.pozīcija.

Paralēli Oberhofā norisinājās arī jauniešu ieskaites sacensības, kurās puišiem Roberts Plūme ieņēma 12.vietu, Gunārs Bergs ierindojās 20.pozīcijā un Edgars Karnītis izcīnīja 25.vietu starp 50 sportistiem, meitenēm Zelma Bite izcīnīja 18.vietu, Anda Upīte ieņēma 22.pozīciju un Kate Keita Farenhorsta sekoja vienu vietu zemāk 35 sportistu konkurencē, bet divniekiem Aksels Tupe/Kaspars Šļahota ieņēma 11.pozīciju starp 15 duetiem.