Latvijas kausa izcīņā kamaniņu sportā piedalīsies visi labākie vietējie braucēji
Foto: F64

Latvijas kausa izcīņas sacensībām kamaniņu sportā, kas otrdien norisināsies Siguldas trasē, piedalīsies arī šī brīža Latvijas labākie sportisti – Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Maija un Elīza Tīrumas, kā arī divnieku ekipāža Andris un Juris Šici, portālu „Delfi” informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Sacensībām kopumā pieteikušies gandrīz 60 sportistu dažādās vecuma grupās. Pirmdien Siguldā sarežģītos laika apstākļos notika treniņbraucieni un izloze.

Paredzēts, ka sacensību braucieni sāksies otrdien plkst.15, kad uz starta izies pieaugušie, kā arī juniori un jauniešu „A” grupa un divvietīgās ekipāžas. Plkst.16 plānotas sacensības jaunietēm „A” un „B”, kā arī jauniešiem „B” un „C” grupā un jaunākajām divnieku ekipāžām.

Dalībnieku saraksts (pieaugušie un juniori)
Mārtiņš Rubenis;
Inārs Kivlenieks;
Kristaps Mauriņš;
Artūrs Dārznieks – Juniors:
Riks Kristens Rozītis – Juniors;
Rihards Lozbers - Juniors;
Jānis Mulers – Juniors.

Dāmas, juniores:
Maija Tīruma
Elīza Tīruma
Ulla Zirne – Jauniete
Maija Linde – Juniore
Saiva Dambīte – Juniore

Jaunieši „A”:
Ralfs Bērziņš
Andis Andrejonoks
Jānis Ādamsons
Kārlis Krišs Matuzels
Roberts Millers

Divvietīgās ekipāžas:

Andris Šics / Juris Šics
Oskars Gudramovičs / Pēteris Kalniņš
Andrejs Bērze / Uldis Logins
Kristaps Bērze / Toms Mežotnis – Juniori
Kristens Putins / Imants Marcinkēvičs

Jaunietes „A” (1995 dzd. – 1997 dz.g.)
Paula Ābele
Laila Bartkēviča
Kristīne Vārna
Alise Mitkus
Laura Virsniece
Kendija Aparjode

Jaunietes „B” ( 1998 dz.g. – 1999.dz.g.)
Anda Upīte
Kate Keita Fārenhorste

Jaunieši „B” (1998.dz.g. – 1999.dz.g.)
Toms Gusārs
Ernests Rudzītis
Kristaps Krauze
Gunārs Bergs
Edgars Viļums
Edgars Stalts
Ričards sakovičs
Rolands Greste
Ričards Raitums
Emīns Gašimovs
Kristers Aparjods
Uldis Upītis
Daumants Dzenis

Jaunieši „C” (2000 dz.g. – 2001.dz.g.)
Daniels Stankēvičs
Edgars Karnītis
Mārtiņš Bots
Konstantīns Buglaks
Reinis Ozoliņš
Ričars Āre
Artūrs Ulmanis
Lūkass Krasts
Roberts Plūme

Divvietīgā ekipāža
R.Bērze / A. Andrejonoks

Tags

Andris Šics Elīza Tīruma Inārs Kivlenieks Juris Šics Maija Tīruma Mārtiņš Rubenis

Comment Form