Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma šo sezonu noslēdza ar septīto vietu pēdējā Pasaules kausa izcīņas posmā Siguldā, kurā uzvaru, septīto šosezon, svinēja vāciete Tatjana Hifnere.

Pēc pirmā brauciena Tīruma bija septītā, saglabājot šo pozīciju arī divu braucienu summā. Uzvarētājai viņa piekāpās kopumā 0,757 sekundes.

Ātrākā pirmajā braucienā bija krieviete Tatjana Ivanova , kura sasniedza jaunu trases rekordu – 42,354 sekundes, bet otrajā vietā pēc pirmā brauciena ierindojās vāciete Tatjana Hifnere (+0,051 sek.). Otrajā braucienā Hifnere uzrādīja lielisku rezultātu, gan labojot trases rekordu, gan izcīnot uzvaru Siguldas posmā. Tatjanu Ivanovu divu braucienu summā vāciete apsteidza par 13 sekundes tūkstošdaļām. Jaunais Siguldas trases rekords tagad ir 42, 274 sekundes.

Trešo vietu izcīnīja vāciete Anke Višņevski, kura pēc otrā brauciena no labāko trijnieka izstūma kanādieti Aleksu Gofa.

Veiksmīgāks otrais brauciens izdevās Elīzai Tīrumai - pirmajā braucienā viņa ierindojās 16. vietā, bet pēc otrā pacēlās uz 12. pozīciju (+1,381 sek.).

Ulla Zirne savās Pasaules kausa debijas sacensībās ierindojās 21. vietā (+2,619 sek.). Kopumā uz starta abos braucienos stājās 23 sportistes.