Latvijas kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis sestdien pēdējā šīssezonas Pasaules kausa izcīņas posmā izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties tikai seškārtējam pasaules čempionam Armīnam Cīgeleram un krievam Albertam Demčenko.

Trešajā vietā Rubenis bija arī pēc pirmā brauciena, kurā ilgi atradās vadībā un sasniedza jaunu trases rekordu, ko vēlāk laboja Demčenko un Cīgelers. Otrajā braucienā neviens no sportistiem trasi neveica ātrāk par Cīgelera pirmo rezultātu, un šis rekords līdz ar to paliek spēkā.

Divu braucienu summā Cīgelers apsteidza Demčenko par 0,291 sekundi, Rubenis uzvarētājam piekāpās 0,467 sekundes.

Otru labāko rezultātu no Latvijas kamaniņu braucējiem uzrādīja Inārs Kivlenieks, kurš ierindojās 15.vietā, par vienu pozīciju uzlabojot savu situāciju, salīdzinot ar pirmo braucienu. Viņš Cīgeleram zaudēja 0,947 sekundes.

Kristaps Mauriņš otro braucienu veica sliktāk un 32 sportistu konkurencē ieņēma 30. vietu. Pēc pirmā brauciena viņš bija 28. pozīcijā.