Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma piektdien ASV, Pārksitijas trasē, ieņēma 13.vietu Pasaules kausa posma kārtējās sacensībās.

Tīruma divu braucienu summā sasniedza rezultātu 1:28,013 minūtes. Pirmajā braucienā viņa ieņēma 12.vietu, bet otrajā uzrādīja 13.labāko laiku un šo pozīciju arī ieņēma summā.

Par posma uzvarētāju kļuva vāciete Tajana Hifnere, kura bija ātrākā abos braucienos. Viņas laiks bija 1:27,075 minūtes. Otro vietu ieņēma viņas tautiete Anke Višņevski (+0,084 sekundes), bet trešā bija kanādiete Aleksa Gufa (+0,271 sekundes).

Tīruma uzvarētājai zaudēja 0,938 sekundes.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā līdere ar 400 punktiem (uzvaras visos četros posmos) ir Hifnere, bet Tīruma ar 119 punktiem ieņem 16.vietu. Vēl viena Latvijas sportiste Elīza Tīruma, kura Ziemeļamerikas posmos nestartē, ar 20 punktiem ieņem 32.vietu.