Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien Polijā izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa sezonas trešā posma 1000 metru distancē B divīzijā.

Silovs distanci veica vienā minūtē un 11,381 sekundē, kas viņam deva devīto vietu, kamēr uzvaru izcīnīja norvēģis Allans Dāls Juhansons. Silovs viņam zaudēja 0,85 sekundes.

B divīzijas sacensībās piedalījās 25 sportisti. Vakarā notiks sacensības A divīzijā, kurās startēs vēl 20 ātrslidotāji.

Pirms šī posma Silovs Pasaules kausa kopvērtējumā 1000 metru distancē bija 31.vietā.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Šogad Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja augsto ceturto vietu 1500 metru distancē un bija 15.pozīcijā 1000 metros, bet masu startā, kas debitēja Olimpiādes programmā, nepārvarēja pusfināla barjeru.

Šosezon Pasaules kausā ātrslidošanā paredzēti pieci posmi un finālposms.