Biķernieku trasē trešdienās notiks iesildīšanās slēpošanas maratonam 'Apkārt Alaukstam'
Foto: DELFI

Sākot ar 19. janvāri, trešdienās Biķernieku trasē notiks iesildīšanās pasākumi, gatavojoties slēpošanas maratonam "Apkārt Alaukstam", kuru laikā sacensību organizatori un bijušais Latvijas izlases biatlonists Raivis Zīmelis sniegs konsultācijas par distanču slēpošanu, kā arī notiks treniņslēpojumi.

"Lai gan 15 km garā Tautas slēpojuma distance ir pa spēkam arī īpaši netrenētam slēpotājam, labāku rezultātu iespējams sasniegt trenējoties," uzsver slēpošanas maratona "Apkārt Alaukstam" organizators Kaspars Tupiņš. "Tāpēc aicinu visus aktīva dzīves veida piekritējus uz treniņslēpojumiem trešdienās Biķerniekos kopā ar Raivi Zīmeli."

Iesildīšanās pasākumi notiks Rīgā, Biķernieku trasē 3 nedēļas pēc kārtas trešdienu vakaros no plkst. 19:00– 21:00 - 19., 26.janvārī un 2.februārī. Iesildīšanās pasākumos Biķerniekos darbosies arī slēpošanas inventāra nomas punkts, kā arī būs iespējams reģistrēties maratonam "Apkārt Alaukstam", kas notiks 5. februārī.

Tags

Apkārt Alaukstam Distanču slēpošana Maratons Slēpošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form