Latvijas distanču slēpotāja Inga Dauškāne trešdien izcīnīja 26.vietu Madonā notiekošajās Skandināvijas kausa posma sprinta sacensībās 1,7 kilometru distancē brīvajā stilā.

Kvalifkācijas barjeru spēja pārvarēt trīs sportistes - Dauškāne, kas izcīnīja 26.vietu, Kristīne Liepiņa, kas ierindojās vienu pozīciju zemāk, kā arī 29.vietu ieguvusī Natālija Kovaļova.

Pēc tam ceturtdaļfinālā visas šīs trīs Latvijas sportistes savos slēpojumos ierindojās pēdējā, sestajā vietā, lidz ar to kopvērtējumā ieņēma kvalifikācijā iegūto pozīciju.

Kvalifikāciju nespēja pārvarēt vēl trīs Latvijas sportistes - 31.vietu ieņēma Zane Eglīte, bet viņai uzreiz sekoja Ļubova Pavļukova un Monta Razgale.

Kopumā startēja tikai 33 sportistes.

Finālslēpojumā uzvaru izcīnīja somiete Kirsi Perele, kurai sekoja norvēģietes Heidi Venga un Māri Eide.

Vīriešu sacensībās startēja 16 Latvijas slēpotāji, bet neviens no viņiem nespēja pārvarēt kvalifikāciju. Labāko rezultātu 89 sportistu konkurencē sasniedza Juris Damškalns, kurš ieņēma 45.vietu.

Finālā pirmās četras vietas izcīnīja Norvēģijas sportisti - uzvarēja Hanss Peters Likja, kuram sekoja Eivinns Glēšens, Andrēass Mirans Stēns un Halvars Moians Nīdals.