34 gadus vecumā pirmo reizi karjerā par pasaules čempionu trešdien kļuva Šveices kalnu slēpošanas veterāns Didjē Kušē, kurš triumfēja supergigantā. Vienīgais no finišējušajiem latviešiem Einars Lansmanis ieņēma pēdējo, 47.vietu.
Divkārtējam Pasaules kausa ieguvējam nobraucienā līdz šim sezonas svarīgākajās sacensībās nebija veicies un viņš nebija spējis kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. 1998.gadā savā pirmajā pasaules čempionātā Japānā Kušē izcīnīja sudrabu supergigantā, bet līdz šodienai vēl pasaules čempionātos bija izcīnījis tikai vienu godalgu - 2007.gadā Zviedrijā viņš bija trešais gigantslalomā.

Tagad Francijas kūrortā Valdizērā šveiciešu veterāns neveiksmju sēriju pārvarēja un beidzot palika nepārspēts. Distanci viņš veica 1:19,41 minūtē, par 0,99 sekundēm apsteidzot itāli Peteru Fillu, kuram tika sudraba godalga. Bronzas medaļu izcīnīja norvēģis Aksels Lunns Svindāls, kurš Kušē zaudēja 1,02 sekundes.

Pirmo reizi pasaules čempionātu vēsturē supergigantā startēja arī divi Latvijas sportisti. Lansmanis, pasaules čempionam zaudējot 14,39 sekundes, ieņēma pēdējo 47.vietu. Otrs Latvijas pārstāvis Roberts Rode nefinišēja. Kopumā sacensībās startēja 67 sportisti, bet 20 finiša līniju nesasniedza.