Latvijas čempionu titulu distanču slēpošanā 20 kilometros vīriem un 10 kilometros dāmām svētdien izcīnīja attiecīgi Arvis Liepiņš un Inga Dauškāne.

Vīriem 20 kilometru distanci ar intervālu startu klasiskajā stilā Liepiņš pabeidza 53 minūtēs un 7,5 sekundēs, kas ļāva par 19,3 sekundēm apsteigt Juri Ģērmani. Trešais bija Oļegs Andrejevs, kurš uzvarētājam piekāpās par divām minūtēm un 3,9 sekundēm.

Sievietēm 10 kilometru distancē ar intervālu startu klasiskajā stilā uzvarēja Inga Dauškāne, kura finišēja pēc 31 minūtes un 38,1 sekundēm.

Par attiecīgi minūti un 36,1 sekundi un četrām minūtēm un 10,2 sekundēm no Dauškanes atpalika Anda Muižniece un Baina Bendika, kura ir Latvijas biatlona izlases dalībniece.

Pirms tam sestdien 3x5 kilometru stafetē vīriem elites grupā uzvaru svinēja "Arkādija" komanda (Mārcis Jakovičs, Liepiņš un Roberts Slotiņš), bet sievietēm 3x3 kilometru distancē nepārspētas palika Cēsu pilsētas sporta skolas komanda - Bendika, Anete Brice un Zane Eglīte.