Japānas daiļslidotāja Kaori Sakamoto piektdien Monpeljē izcīnīja pasaules čempiones titulu.

Sakamoto bija līdere pēc īsās programmas un arī izvēles programmā viņas sniegums tika novērtēts ar visvairāk punktiem - 155,77. Summā japāniete guva 236,09 punktus.

21 gadu vecā Sakamoto februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu.

Otro vietu izvēles programmā un arī summā ieņēma beļģiete Loena Hendriksa, kura iekrāja 217,70 punktus. Savukārt no piektās uz trešo vietu pakāpās amerikāniete Alisa Liu, kura summā tika pie 211,19 punktiem, aiz pirmā trijnieka atstājot savu tautieti Mariju Belu.

Igaunijas daiļslidotāja Nīna Petrokina ar 176,60 punktiem ierindojās 16.vietā.

Jau ziņots, ka Latvijas daiļslidotāja Anete Lāce trešdien ieņēma 33.vietu pasaules čempionāta sacensību īsajā programmā, savās debijas meistarsacīkstēs nekvalificējoties izvēles programmai, kurā iekļuva 24 labākās sportistes.