Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks trešdien izcīnīja otro vietu Slovākijā notikušajās FIS sacensībās milzu slalomā.

Divu braucienu summā Zvejnieks par 1,02 sekundēm atpalika no uzvaru izcīnījušā slovāka Simona Stanceļa.

Par sasniegumu Zvejnieks saņēma 57,19 FIS kategorijas punktus, kas ir viens no viņa sliktākajiem rezultātiem šosezon.

No pārējiem Latvijas sportistiem 17.vietu izcīnīja Vankūveras olimpisko spēļu dalībnieka jaunākais brālis Miks Zvejnieks, kurš tika pie 110,34 FIS kategorijas punktiem, bet 28.vietā finišēja Toms Čivčs, saņemot 180,98 FIS punktus.

Tikmēr Toms Sarkanis nefinišēja otrajā braucienā.

Sieviešu konkurencē 16.vietu izcīnīja Latvijas sportiste Zane Fimbauere, saņemot 134,81 FIS punktu, bet Beāte Bērziņa ierindojās 21.pozīcijā, kas deva 161,33 FIS punktus.

Ceturtdien Latvijas sportistiem paredzētas vēl vienas milzu slaloma sacensības, bet pēc tam divas dienas risināsies slalomi. Tomēr Latvijas sportisti jau sestdien atgriezīsies Latvijā, lai paspētu uz Latvijas kausa pirmo posmu.