Latvijas kalnu slēpotāji Kaspars Daugulis un Agnese Āboltiņa otrdien izcīnīja 16.vietas Norvēģijā notikušajās FIS sacensībās slalomā.

Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja mājinieks Hokons Rogness Knudsens, bet Daugulis divu braucienu summā viņam zaudēja 2,56 sekundes, kas deva 55,21 FIS kategorijas punktu.

Vēl no Latvijas sportistiem 20.vietā ierindojās Miks Zvejnieks, saņemot 60,40 FIS punktus, bet Ernests Benhens ierindojās 41.vietā 53 finišējušo dalībnieku konkurencē un nopelnīja 122,79 FIS punktus.

Tikmēr Latvijas šī brīža labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks nesasniedza finišu otrajā braucienā.

Sieviešu vidū pie panākuma tika vietējā sportiste Frīda Hegebo, bet Āboltiņa divu braucienu summā viņai zaudēja 9,88 sekundes un saņēma 95,41 FIS punktu.

Vēl sacensībās piedalījās arī Iveta Benhena un Katrīna Krūmiņa, bet viņas nesasniedza finišu attiecīgi pirmajā un otrajā braucienā.

Trešdien turpat notiks vēl vienas slaloma sacensības.

Kā ziņots, Miks Zvejnieks un Āboltiņa vēlāk šomēnes pārstāvēs Latviju pirmajās pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, kas notiks Austrijas pilsētā Insbrukā.