Baltijas kausa trešajā posmā Somijas pilsētā Pihē aizvadītas vēl vienas Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas sacensības milzu slalomā, un tajās otro vietu izcīnīja Kristaps Zvejnieks, bet trešajā vietā sieviešu konkurencē ierindojās Lelde Gasūna, informēja Latvijas Slēpošanas federācija.

Jau pirmajā sacensību braucienā vīriem ātrākais bija soms Robins Beks, uzrādot laiku 46,75 sekundes. Kristapam Zvejniekam pirmajā braucienā dalīts trešais labākais laiks, no līdera atpaliekot 0,57 sekundes. Ar Kristapu vienādu laiku uzrādīja somu sportists Turo Torvinens, bet cits soms Marlons Sjēbergs bija nedaudz ātrāks un ieņēma otro vietu.

Otrajā braucienā, Beks uzrādīja trešo rezultātu, tomēr savu pozīciju somam izdevās noturēt, izcīnot uzvaru Baltijas kausa otrajā sacensību dienā elites sportistiem. Zvejnieks šoreiz braucienā palika 4. vietā, tomēr divu braucienu summā spēja pakāpties uz otro pozīciju, 0,58 sekundes zaudējot Bekam. Pjedestāla pēdējo vietu ieņēma cits soms Niklass Jarvikare, kurš otro braucienu veica visātrāk no visiem.
Trīsdesmitniekā 64 dalībnieku konkurencē iekļuva vēl vairāki Latvijas sportisti – Žaks Gedra finišēja dalītā 11. vietā, bet Miks Zvejnieks palika 13.

Dāmām pirmajā braucienā ātrākā bija Nea Luko, bet viņai tikai vienu sekundes simtdaļu zaudēja cita somiete Ērika Pikalainena. Lelde Gasūna pirmajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu, par 0,59 sekundēm atpaliekot no Luko.

Otrais brauciens krietni veiksmīgāks padevās Pikalainenai, kura spēja apsteigt savu tautieti Luko un izcīnīt uzvaru FIS Baltijas kausa sacensībās milzu slalomā. Gasūnai arī šajā braucienā trešais rezultāts un sacensību finišā bronza, uzvarētājai zaudējot 1,22 sekundes.

Agnese Āboltiņa izcīnīja 13. vietu, bet Betija Burkovska ieņēma 17. vietu. Uz labu rezultātu pretendēja arī Liene Bondare, kurai gan nepaveicās otrajā trasē.