Ar komandu stafeti Kēnigzē trasē Vācijā noslēdzies Pasaules kausa izcīņas 4.posms kamaniņu sportā, un Latvijas komanda tajā izcīnīja augsto 4.vietu.

Desmit komandu vidū Latvijas izlase - Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks un Andra Šica/Jura Šica divnieki ekipāža - trasē devās ar otro starta numuru.

Elīza Tīruma savu stafetes posmu veica 54,607 sekundēs; Inārs Kivlenieks stafetes kociņu brāļiem Šiciem nodeva pēc 55,917 sekundēm un viņi finiša līniju šķērsoja pēc 56,270 sekundēm. Kopumā Latvijas komanda trasē aizvadīja 2 minūtes 46,794 sekundes.

Labāko sniegumu stafetē šodien demonstrēja mājinieki, Vācijas komanda, kurai Latvijas sportisti piekāpās par 2,301 sekundēm. Otrajā vietā ASV komanda, trešajā - kanādieši, kuriem mūsu sportisti zaudēja tikai trīs sekundes desmitdaļas.

Kā ziņojām, vislabākie rezultāti Kēnigszē bija mūsu divniekiem - brāļi Šici izcīnīja ceturto, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš - piekto vietu.