Mediji: SOK anulē olimpiskā čempiona Ļegkova rezultātus Soču olimpiādē
Foto: AFP/Scanpix

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) izmeklēšanas komisija, ko vada Deniss Osvalds, ir lēmusi par visu 2014. gada Soču olimpisko spēļu laikā uzrādīto rezultātu anulēšanu Krievijas slēpotājiem Aleksandram Ļegkovam un Jevgeņijam Belovam, ziņo krievu mediji.

"Visi krievu slēpotāju Ļegkova un Belova rezultāti 2014. gada olimpiādē tiks anulēti. Tā lēmusi Osvalda komisija," aģentūra "R-Sport" citē informācijas avotu, kas vēlējies palikt anonīms.

Abiem sportistiem būs kategoriski liegta arī dalība nākamajās spēlēs Phjončhanā.

Aleksandrs Ļegkovs Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta medaļu 50 km individuālajā distancē un sudraba godalgu stafetē.

Pēc Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas ziņojuma par dopinga pārkāpumiem Krievijā un Soču olimpiādes laikā SOK izveidoja divas izmeklēšanas komisijas. Viena, ko vada Osvalds, pārbauda Soču laikā Krievijas sportistu nodotās dopinga analīzes, bet otra, ko vada Samuels Šmits, izmeklē Krievijas valsts ierēdņu saistību ar iespējamo dopinga pārkāpumu piesegšanu.

Tags

Dopings SOK WADA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form