Sestdien, 25.februārī Turīnas olimpisko spēļu zelta medaļu 15 kilometru biatlona distancē ar masu startu izcīnīja vācietis Mihaels Greiss, kļūstot par trīskārtēju Turīnas olimpisko spēļu čempionu. Latvijas sportists Ilmārs Bricis ieņēma 28.vietu.
Līderis pēc pirmās šautuves bija Ole Einars Bjerndālens, kas šāva nekļūdīgi un uzrādīja laiku 9 minūtes un 44 sekundes, otrajā vietā bija Frode Andresens (+ 4.7), savukārt trešajā - Aleksandrs Volfs (+ 5.3).

Pēc pirmās šautuves Bricis no līdera atpalika 21.8 sekundes un ieņēma 11.vietu.

Līderis arī pēc otrās šautuves bija Ole Einars Bjerndālens, kas šāva bez kļūdām un uzrādīja laiku 19 minūtes un 06.5 sekundes, uz otro vietu pakāpās Polijas biatlonists Tomašs Sikora (+ 20.3), savukārt uz trešo - vācietis Mihaels Greiss (+ 21.2).

Pēc otrās šautuves Bricis no līdera atpalika 44.9 sekundes un ieņēma 15.vietā.

Arī pēc trešās šautuves līderis bija Bjerndālens (1 kļūda, 28:51.7), otro vietu saglabāja Tomašs Sikora (+ 1.6), trešo vietu noturēja Mihaels Greiss (1 kļūda, + 28.7).

Pēc trešās šautuves Bricis no līdera atpalika minūti un 22 sekundes un ieņēma 20.vietu.

Pēc pēdējš, ceturtās šautuves līdera pozīcijās bija izvirzījies polis Sikora (1 kļūda, 38:54.4), otrai bija Mihaels Greiss (+ 3.3), savukārt uz trešo vietu pakāpās soms Pāvo Pūrunens (+ 15.4). Ole Einars Bjerndālens kļūdījas šautuvē divas reizes un noslīdēja uz ceturto vietu (+ 20.8).

Pēc pēdējās šautuves, kurā Bricis pieļāva divas kļūdas, no līdera atpalika divas minūtes un 16.3 sekundes, ieņemot 27.vietu.

Finišu pirmais pēc 47 minūtēm un 20 sekundēm sasniedza vācietis Mihaels Greiss, tādējādi kļūstot par trīskārtēju Turīnas olimpisko spēļu čempionu. Otro vietu un sudraba medaļu negaidīti izcīnīja Polijas biatlonists Tomašs Sikora (+ 6.3), savukārt par bonzas medaļas ieguvēju kļuva Ole Einārs Bjerndālens (+ 12.3).

Bricis finišā no Greisa atpalika trīs minūtes un 07.6 sekundes un finišu sasniedza 28.vietā no 30 dalībniekiem.

Atgādinām, ka Turīnas olimpiskajās spēlēs Bricis 20 kilometru distancē finišēja 20.vietā, 10 kilometru sprintā ierindojās 13.vietā, savukārt 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 4.vietu.