2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu čempione, Krievijas daiļslidotāja Aļina Zagitova piektdien Japānā triumfēja pasaules čempionātā, titulu izcīnot 16 gadu vecumā.

Zagitova bija līdere pēc īsās programmas, bet piektdien uzvarēja arī izvēles programmā un kopvērtējumā pārliecinoši kļuva par pasaules čempioni. Viņa summā ieguva 237,50 punktus.

Otro vietu ieguva Kazahstānas sportiste Elizabete Tursinbajeva, kura pēc īsās programmas bija trešā. Izvēles programmā viņa bija tikai ceturtā, bet summā spēja pakāpties uz otro pozīciju, jo citas konkurentes noslidoja vājāk. Kazahstānas sportiste summā ieguva 224,76 punktus, bet nepilnu punktu viņai zaudēja krieviete Jevgeņija Medvedeva.

Viena punkta robežās no trešās vietas ierindojās divas citas sportistes – japānietes Rika Kihira un Kaori Sakamoto, kura pēc īsās programmas bija sudraba pozīcijā.