Par Latvijas čempioniem kērlingā jauktajos pāros kļūst Barone/Veidemanis
Foto: Publicitātes foto

Laika posmā no 19. līdz 23.februārim astoņi jauktie kērlinga pāri sacentās Latvijas čempionātā. Uzvarot visās spēlēs, titulu godam izcīnīja Jelgavas kērlinga kluba komanda Daina Barone/Arnis Veidemanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Komandas vispirms aizvadīja apļa turnīra kārtu, noskaidrojot četras labākās, kuras turpināja cīņu par titulu. Pirmo vietu kopvērtējumā pēc pamatturnīra ieņēma JKK/Daina Barone – Arnis Veidemanis, kuriem pusfinālā pretim stājās 4.vietas ieguvēji SK OB/Evita Regža – Renārs Freidensons. Šajā cīņā Barones/Veidemaņa trīs punkti trešajā endā bija izšķirošie, kas noteica turpmāko spēles gaitu, atnesot viņiem uzvaru ar 7:2 un vietu finālā.

Otrajā pusfinālā SK OB/Daces Regžas – Anša Regžas komanda dominēja spēles pirmajā daļā, nonākot vadībā pret JKK/Ievu Rudzīti – Arti Zenteli ar 4:1. Pēc pārtraukuma līdz pēdējā enda sākumam Rudzīte/Zentelis rezultātu izlīdzināja. Pēdējā endā Regžas/Regžas gūtie divi punkti (6:4) ieved viņus finālā.

Līdz ar to cīņā par titulu tikās Barone/Veidemanis ar Regžu/Regžu. Spēles sākumā Barone/Veidemanis piespieda pretiniekus uz kļūdām, otrajā un trešajā endā nozogot pa punktam, tomēr Regža/Regža tos atguva ceturtajā, pietuvojoties līdz -1 (2:3). Pēc pārtraukuma Barone/Veidemanis uzņēma apgriezienus, izcīnot trīs punktus piektajā un nozogot trīs sestajā, kas arī pielika šai spēlei punktu (9:2).

Ar šo uzvaru Arnis Veidemanis pēc piecu gadu pārtraukuma tika pie sava otrā Latvijas čempiona titula jauktajos pāros, kā arī ieguva tiesības pārstāvēt Latviju 2020./2021.gada sezonas Pasaules kērlinga federācijas (PKF) rīkotajās sacensībās. Savukārt Dainai Baronei šī bija debija jaukto pāru čempionātā, kas izvērtās ļoti veiksmīga.

Spēlē par 3.vietu tikās Rudzīte/Zentelis ar Regžu/Freidensonu. Šī cīņa bija krietni vien spraigāka, līdz pat pēdējam endam. Pēc nospēlētiem četriem endiem tikai punkta pārsvars (3:2) Rudzītei/Zentelim, bet, pēc gūtajiem diviem punktiem piektajā un septītajā endā, pirms pēdējā enda viņi bija iekrājuši 7:4 pārsvaru. Viņu pretinieki mēģināja, bet tā arī nespēja mainīt rezultātu savā labā (5:7), kas nodrošināja Rudzītei/Zentelim 3.vietu čempionātā.

Tags

Kērlings
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form