Pasaules kausa (PK) posmā paralēlajā slalomā, kas svētdien risinājās Minhenē, vīriešu konkurencē uzvarēja horvāts Ivica Kosteličs, bet sievietēm triumfēja somiete Marija Pietile-Holmnere.

Sacensībās piedalījās 16 spēcīgākie kalnu slēpotāji, kas sacentās paralēlā trasē un pāra uzvarētāju noteica divu braucienu summā.

Vīriešiem „lielajā” finālā tikās Kosteličs un francūzis Žiljēns Lizerū. Pirmajā braucienā horvāts bija ātrāks par 0,41 sekundi, bet otrajā – par 1,61 sekundi. „Mazajā” finālā Bode Millers pārspēja vācieti Fēliksu Noireiteru.

Sievietēm cīņā par uzvaru tikās Mariaj Pietile-Holmnere un slovēniete Tīna Maze. Otro braucienu abas sportistes veica identiski, līdz ar to sacensību iznākumu noteica pirmā brauciena rezultāts, un tajā par 0,12 sekundēm ātrāka bija somiete. „Mazajā” finālā uzvarēja austriete Elizabere Gērgla, kura pārspēja itālieti Danielu Merigeti.