Foto: Samsung Electronics

Starptautiskās tehnoloģiju kompānijas „Samsung Electronics” pārstāvniecība Baltijā dāvinās Samsung „Olimpisko komplektu” – plazmas TV, mājas kinozāli un olimpisko mobilo telefonu "SGH-D800" Latvijas Olimpiskās komandas kamaniņbraucējam Mārtiņam Rubenim par izcīnīto bronzas medaļu kamaniņu sportā vīriešiem XX Ziemas olimpiskajās spēlēs Turīnā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Kā ziņots, svētdien, 12.februārī Turīnā noslēdzās olimpiskais turnīrs kamaniņu sportā vīriešiem, kur 27 gadus vecais Latvijas sportists Mārtiņš Rubenis, uzrādot rezultātu 3 minūtes un 26,445 sekundes, ierindojās trešajā vietā un izcīnīja Latvijas neatkarīgās valsts vēsturē pirmo medaļu Ziemas olimpiskajās spēlēs.

Šī gada 30.janvārī Latvijas Olimpiskās delegācijas karognesēja paziņošanas pasākuma laikā kompānijas „Samsung Electronics” pārstāvniecības Baltijā vadītājs Čangs Gju Ans nāca klajā ar paziņojumu, ka katram Latvijas olimpiskās delegācijas sportistam individuālajās disciplīnās vai komandai kopumā, kura būs ieguvusi medaļu XX Ziemas Olimpiskajās spēlēs Turīnā, kompānija dāvinās „Samsung olimpisko komplektu” – plazmas televizoru, mājas kinozāli un olimpisko mobilo telefonu SGH-D800. „Olimpiskos komplektus” „Samsung” dāvinās arī Igaunijas un Lietuvas Olimpisko komandu medaļu ieguvējiem.

„Šīs ir otrās olimpiskās spēles pēc Atēnu Vasaras olimpiskajām spēlēm 2004.gadā, kad kompānija „Samsung” atbalsta Latvijas Olimpisko delegāciju, dāvinot vērtīgas balvas medaļu ieguvējiem. Mums ir liels prieks un pagodinājums, ka "Samsung" „Olimpisko komplektu” šogad varam pasniegt sportistam, kurš Latvijai kā neatkarīgajai valstij izcīnījis pirmo medaļu Ziemas olimpiskajās spēlēs. Mūsu cerība, ka pirmā medaļa Latvijai varētu tikt izcīnīta tieši šajās spēlēs, ir piepildījusies,” saka „Samsung Electronics” pārstāvniecības Baltijā mārketinga vadītāja Santa Māgure.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form