Vispusīgais Latvijas sportists Oskars Muižnieks svētdien izcīnīja septīto vietu Siguldā notikušajā Eiropas kausa posmā ziemas triatlonā.

Sacensībās, kurās sportisti veica 7,5 kilometru skriešanas distanci, 14 kilometru riteņbraukšanu un 11,2 kilometru slēpošanu, uzvaru izcīnīja krievs Pāvels Andrejevs, kurš distanci noslēdza stundā, 32 minūtēs un 17 sekundes.

Tikmēr vienīgais Latvijas pārstāvis elites grupā Muižnieks viņam zaudēja trīs minūtes un divas sekundes.

Savukārt dāmu konkurencē pie uzvaras tika krieviete Jūlija Surikova.
Muižnieks vēl pagājušajā sezonā piedalījās Pasaules kausa sacensībās biatlonā, bet šomēnes viņš tika pie bronzas Latvijas čempionātā distanču slēpošanā sprinta distancē.