Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš ceturtdien ieņēma 36.vietu Madonā notikušā Skandināvijas kausa posma sacensībās 30 kilometru distancē brīvajā stilā.

Aizvadītajās sacensībās uzvaru izcīnīja zviedrs Frēdriks Kārlsons, kurš finišēja pēc stundas 15 minūtēm un 33 sekundēm.

Savukārt Liepiņš viņam zaudēja nepilnas piecas minūtes, tiekot pie 113,01 FIS kategorijas punkta.

Vēl no Latvijas sportistiem Pāvels Ribakovs ieņēma 43.vietu (189,20 FIS punkti), 45.pozīcijā ierindojās biatlonists Raivis Zīmelis (222,12 FIS punkti), bet pēdējās trīs vietas ieņēma Jānis Teteris, Jānis Puida un Valdis Bodnieks, finišējot attiecīgi 47., 48. un 49.pozīcijā.

Tikmēr 15 kilometru distancē brīvajā stilā sievietēm ceturtdien uzvaru svinēja norvēģiete Eka Martīne Hāgene, kura finišēja pēc 41 minūtes un 19,6 sekundēm.

Latvijas sportistes aizvadītajās sacensībās nepiedalījās.

Kā ziņots, trešdien notikušajās sprinta sacensībās labāko rezultātu no Latvijas pārstāvjiem sasniedza biatlonists Rolands Pužulis, kurš izcīnīja 29.vietu.

Jau vēstīts, ka pirmos divus gadus Skandināvijas kausā Latvijā notika vienas dienas sacensības (sprints), bet, sākot ar 2010.gadu, slēpotāji mūsu valsts organizētajā posmā sacenšas divas dienas - sprints + distance.