Latvijas labākais šorttrekists Roberto Puķītis sestdien, 14.martā, izcīnīja 19.vietu Maskavā notiekošajā pasaules čempionātā 500 metru distancē.

Piektdien Puķītis 500 metru priekšsacīkstēs pārvarēja vienu kārtu, bet nespēja kvalificēties ceturtdaļfinālam, tāpēc sestdien viņš piedalījās reitinga sacensību otrajā kārtā, kur savā skrējienā guva otro vietu un kopējā ieskaitē ierindojās 19.pozīcijā, paliekot drīz aiz pirmajiem 16, kas sacentīsies ceturtdaļfinālā.

Savukārt 1500 metros Puķītis priekšsacīkstēs tika diskvalificēts, tāpēc nepiedalījās arī reitinga sacensībās.

Kā zināms, 1000 metros savā priekšsacīkšu skrējienā piektdien Puķītis izcīnīja otro vietu, nopelnot tiesības piedalīties šīs distances ceturtdaļfinālā, kas gaidāms svētdien.

Tikmēr dāmām sacensībās piedalās Evita Krievāne, kura sestdien uzvarēja savā reitinga sacensību skrējienā 500 metru distancē un noslēguma kopvērtējumā ierindojās 30.vietā. Savukārt 1500 metros viņa reitinga skrējienā palika pēdējā un noslēguma kopvērtējumā ierindojās 41.vietā no 43 sportistēm.

Svētdien Krievāni sagaida dalība arī reitinga sacensībās 1000 metru distancē.