2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra mačā svētdien Krievijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Slovākijas valstsvienību.

Pēcspēles metienu sērijā uzvaru nesošo "bullīti" Krievijai realizēja Aleksandrs Radulovs.

Abas komandas jau no pirmajām minūtēm demonstrēja uzbrukuma hokeju, un pirmajā trešdaļā labāka iespēja izvirzīties vadībā bija Slovākijai. Tomēr rezultāts netika atklāts. Otrajā periodā Krievijas izlasē savainojumu guva Iļja Kovaļčuks, kurš laukumā tā arī neatgriezās.

Turpinājumā Krievijas izlasei izdevās iegūt iniciatīvu, tomēr to izmantot nesanāca. Ripa divas reizes trāpīja pa vārtu konstrukciju, kā arī teicami darbojās slovāku vārtsargs Jans Laco. Vārti mača 65 minūtēs gūti netika, bet pēcspēles metienos pārāki bija krievi.