Slovākijas hokeja izlase otrdien Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra "play-off" kārtas spēlē pārliecinoši uzvarēja 2018. gada Phjončhanas spēļu sudraba medaļnieci Vācijas valstsvienību.

Slovākijas izlase triumfēja ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0), piesakoties ceturtdaļfināla spēlei ar ASV izlasi.

Slovāki jau no spēles ievada uzbruka ar milzu entuziasmu, kamēr Vācijas izlase teju desmit minūtes nospēlēja, izpildot tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Slovākijas izlases pārsvars pārtapa vārtos 12. minūtē, kad ripa pēc Libora Hudāčeka metiena atsitās pret Vācijas hokejistu un nonāca Matiasa Nīderberga sargātajos vārtos. Tiesa, perioda otrajā pusē Nikolass Krāmers nerealizēja izgājienu pret Patriku Ribaru.

Savukārt spēles atslēgas moments pienāca 27. minūtē, kad Vācijas izlasei, spēlējot vairākumā, Matiass Plahta nopelnīja noraidījumu par klupināšanu. Komandām spēlējot četratā, pēc pāris zibenīgām piespēlēm vārtus guva Peters Cehlariks. Savukārt īsi pēc vairākuma beigām rezultātu 3:0 jau panāca Mihals Krištofs.

Pēc lielās vadības iegūšanas spēles ritējums mazliet izlīdzinājās, taču pēdējais vārds tāpat piederēja slovākiem, kuru labā mačā izskaņā vārtus guva Mareks Hriviks, ripu raidot tukšos vārtus.

Slovākijas izlase grupu turnīrā izcīnīja uzvaru vienā spēlē, pārliecinoši pieveicot Latvijas izlasi, kas otrdien "play-off" kārtā piekāpās dāņiem.