Uz saturu
HOKEJA KOMANDA
Jānis Kalniņš
Vārtsargs
Ivars Punnenovs
Vārtsargs
Kristers Gudļevskis
Vārtsargs
Oskars Cibuļskis
Aizsargs
Kristaps Zīle
Aizsargs
Patriks Ozols
Aizsargs
Uvis Jānis Balinskis
Aizsargs
Ralfs Freibergs
Aizsargs
Roberts Mamčics
Aizsargs
Jānis Jaks
Aizsargs
Nauris Sējējs
Aizsargs
Lauris Dārziņš
Uzbrucējs
Mārtiņš Karsums
Uzbrucējs
Rihards Bukarts
Uzbrucējs
Kaspars Daugaviņš
Uzbrucējs
Deniss Smirnovs
Uzbrucējs
Mārtiņš Dzierkals
Uzbrucējs
Andris Džeriņš
Uzbrucējs
Nikolajs Jeļisejevs
Uzbrucējs
Miks Indrašis
Uzbrucējs
Rodrigo Ābols
Uzbrucējs
Ronalds Ķēniņš
Uzbrucējs
Oskars Batņa
Uzbrucējs
Renārs Krastenbergs
Uzbrucējs
Gints Meija
Uzbrucējs
Ernests Ošenieks
Aizsargs (rezervists)
Daniels Bērziņš
Uzbrucējs (rezervists)
Toms Andersons
Uzbrucējs (rezervists)
Harijs Vītoliņš
Galvenais treneris
Artis Ābols
Treneris
Viktors Ignatjevs
Treneris
Juris Klodāns
Vārtsargu treneris
BIATLONS
Baiba Bendika
Dzimšanas datums: 1991.gada 27.jūnijs
Dzimšanas vieta: Cēsis, Latvija
Izglītība: Cēsu Valsts ģimnāzija, Vidzemes augstskola
Treneris: Ilmārs Bricis
Pirmais treneris: Juris Stīpnieks
Olimpiskā pieredze:
2018 Phjončhana – 33.vieta 10km iedzīšanā, 39.vietas 15km individuāli un 7,5km sprintā



BOBSLEJS
Dāvis Spriņģis
Dzimšanas datums: 1995.gada 27.janvāris
Dzimšanas vieta: Tukums, Latvija
Izglītība: LU
Treneris: Sandis Prūsis
Pirmais treneris: Aleksandrs Stoļarovs
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Edgars Nemme
Dzimšanas datums: 1996.gada 9.jūnijs
Dzimšanas vieta: Limbaži, Latvija
Izglītība: Rīgas Tehniskā koledža
Treneris: Sandis Prūsis
Pirmais treneris: Dzidra Dulpiņa
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Emīls Cipulis
Dzimšanas datums: 1995.gada 10.septembris
Dzimšanas vieta: Limbaži, Latvija
Izglītība: LSPA
Treneris: Sandis Prūsis
Pirmais treneris: Viktors Kozlovs
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
SKELETONS
Endija Lāsma Tērauda
Dzimšanas datums: 1997.gada 30.maijs
Dzimšanas vieta: Rīga, Latvija
Izglītība: LU
Treneris: Gints Dzērve
Pirmais treneris: Andrejs Saņņikovs
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs

KAMANIŅU SPORTS
ĀTRSLIDOŠANA
Haralds Silovs
Dzimšanas datums: 1986.gada 7.aprīlis
Dzimšanas vieta: Rīga, Latvija
Izglītība: Ventspils augstskola
Treneris: Edvīns Silovs, Daniels Kristapsons (Pekinā)
Pirmais treneris: Lāsma Kauniste
Olimpiskā pieredze:
2018 Phjončhana – 4.vieta 1500m, 15.vieta 1000m, 17.vieta distancē ar kopēju startu startu
2014 Soči – 14.vieta 1500m, 24.vieta 1000m, 37.vieta 500m
2010 Vankūvera – ātrslidošanā 20.vieta 5000m, šorttrekā 10.vieta 1500m, 12.vieta 500m, 14.vieta 1000m

DAIĻSLIDOŠANA
Deniss Vasiļjevs
Dzimšanas datums: 1999.gada 9.augusts
Dzimšanas vieta: Daugavpils, Latvija
Izglītība: Daugavpils Universitāte
Treneris: Stefans Lambjēls, Kristofers Trevisans (Pekinā)
Olimpiskā pieredze:
2018 Phjončhana – 19.vieta

ŠORTTREKS
DISTANČU SLĒPOŠANA
Kitija Auziņa
Dzimšanas datums: 1996.gada 23.septembris
Dzimšanas vieta: Madona, Latvija
Izglītība: LSPA
Treneris: Dainis Vuškāns
Pirmais treneris: Dainis Vuškāns
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Baiba Bendika
Dzimšanas datums: 1991.gada 27.jūnijs
Dzimšanas vieta: Cēsis, Latvija
Izglītība: Cēsu Valsts ģimnāzija, Vidzemes augstskola
Treneris: Ilmārs Bricis
Pirmais treneris: Juris Stīpnieks
Olimpiskā pieredze:
2018 Phjončhana – 33.vieta 10km iedzīšanā, 39.vietas 15km individuāli un 7,5km sprintā
Patrīcija Eiduka
Dzimšanas datums: 2000.gada 1.februāris
Dzimšanas vieta: Rīga, Latvija
Izglītība: Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola
Treneris: Valts Eiduks
Pirmais treneris: Ingus Eiduks
Olimpiskā pieredze:
2018 Phjončhana – 62.vieta sprintā, 44.vieta 10kmF
Samanta Krampe
Dzimšanas datums: 2003.gada 27.marts
Dzimšanas vieta: Jūrmala, Latvija
Izglītība: Rīgas Valsts 2.ģimnāzija
Treneris: Ineta Kravale, Dainis Vuškāns (Pekinā)
Pirmais treneris: Dace Lezdiņa
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Estera Volfa
Dzimšanas datums: 2005.gada 11.aprīlis
Dzimšanas vieta: Rīga, Latvija
Izglītība: Cēsu Valsts ģimnāzija
Treneris: Anžela Brice, Dainis Vuškāns (Pekinā)
Pirmais treneris: Anžela Brice
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Raimo Vīgants
Dzimšanas datums: 1999.gada 25.februāris
Dzimšanas vieta: Madona, Latvija
Izglītība: LU
Treneris: Jānis Puida
Pirmais treneris: Agnese Caune
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
Roberts Slotiņš
Dzimšanas datums: 1991. gada 21. jūlijā
Dzimšanas vieta: Cēsis, Latvija
Izglītība: Amattiopisto Lappia
Treneris: Māris Čakars
Pirmais treneris: Anžela Brice
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs
KALNU SLĒPOŠANA
ZIEMEĻU DIVCĪŅA
Markuss Vinogradovs
Dzimšanas datums: 2002.gada 27.maijs
Dzimšanas vieta: Sigulda, Latvija
Izglītība: Rīgas 1.Tālmācības vidusskola
Treneris: Paolo Bernardi, Agris Kumeliņš (Pekinā)
Pirmais treneris: Agris Kumeliņš
Olimpiskā pieredze:
Pekinā debitē olimpiskajās spēlēs

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.