'Aerodium' piedalīsies Ziemas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā

'Aerodium' piedalīsies Ziemas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā
Foto: Publicitātes foto

Latvijas vēja tuneļu ražotājs un lidošanas šovu veidotājs "Aerodium" atklājis jaunu šovbiznesa nišu – ar vēju saistītu, vizuālo efektu veidošanu. Jaunais specefekts tiks iekļauts Ziemas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Sočos, kas notiks 23. februārī, informē "Aerodium".

"Cilvēki šobrīd jautā - vai mēs piedalīsimies Olimpiādē un ko mēs tur darīsim? Jā, mēs piedalīsimies, taču tas nebūs lidošanas šovs. Mēs veidojam vēja specefektu. Kas tieši tas būs - to šobrīd vēl nedrīkstu atklāt, jo noslēguma ceremonijas ideja, kā jau ierasts, tiek turēta slepenībā. Jauna specefekta izstrādi mums uzticēja Olimpisko spēļu šovu producentu kompānija, ar kuru izveidojusies ļoti laba sadarbība jau kopš Turīnas Olimpiskajām spēlēm 2006.gadā. Šoreiz atkal ir iespēja attīstīt pasaulē vēl nebijušu specefektu, kam redzam attīstības potenciālu visā šovbiznesa industrijā," saka "Aerodium" valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns.

Olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonijas ir nozīmīgākie šovbiznesa notikumi pasaulē, kurus veido pasaules radošākie un atzītākie nozares profesionāļi. Beitāns arī atklāj, ka "mums ir gods strādāt kopā ar šiem profesionāļiem. Šovu veidotāji šajās ceremonijās bieži vien iezīmē virzienu, kurā attīstas visa šovbiznesa pasaule, un tas paver arī jaunu tirgu uzņēmumam".

"Aerodium" ir 100% latviešu kompānija, kas ir viena no vadošajām vēja tuneļu ražošanā un pasaules līderi lidošanas šovu sniegšanā. Uzņēmums strauju popularitāti ieguva pēc dalības Turīnas Olimpiskajās spēlēs 2006.gadā, kad pārsteidza pasauli un sniedza pasaulē pirmo lidošanas šovu, izmantojot vēja tuneli. Uzņēmuma ievērojamākie projekti ir bijuši šovu sniegšana "Superman Returns" filmas pirmizrādē, Meksikas 200 gadu jubilejas svinībās, "Soči 2014" logo prezentēšanas pasākumā, "World EXPO 2010" Latvijas paviljonā, lielākajā Eiropas mūziklā "Peter Pan" u.c. "Aerodium" vēja tunelī ir uzņemta arī Džekija Čana jaunākā filma. Uzņēmuma ražotie vēja tuneļi līdz šim ir bijuši 28 pasaules valstīs. Šī gada sākumā tika atvērts tunelis Peru un līdz 2014. gada beigām jauni "Aerodium" vēja tuneļi tiks atvērti Ķīnā, Taizemē, Ukrainā, Slovēnijā, Dienvidkorejā.

Source info

Delfi Sports


Lasi vēl

Tuvākie Latvijas izlases starti
Tuvākās medaļu izcīņas