ASV biatloniste savu vietu olimpiskajā izlasē atdod dvīņumāsai

ASV biatloniste savu vietu olimpiskajā izlasē atdod dvīņumāsai
Foto: AFP/Scanpix

Amerikāņu biatloniste Treisija Bērnsa sevis izcīnīto vietu uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm atdevusi dvīņumāsai Lenijai, vēsta ASV portāls "NBCsports.com".

Aizvadītajā nedēļā IBU kausa izcīņas posmā Treisija Bērnsa finišēja augstajā desmitajā vietā, kas deva sportistei vietu ASV sieviešu biatlona izlases sastāvā.

Tomēr pēcāk 31 gadu vecā biatloniste paziņoja, ka savu vietu atdod māsai Lenijai, kura slimības dēļ izlaida nedēļas nogalē notikušās sacīkstes, kas automātiski nozīmēja neiekļūšanu starp Soču dalībniekiem.

"Mīlestība nozīmē atdod savu sapni kādam, kurš varētu realizēt savējo. Viņa ir mana labākā draudzene, tāpēc zinu, cik ļoti smagi Lenija strādā, lai ko sasniegtu. Viņa to ir pelnījusi,'' skaidroja Treisija, kura piedalījusies jau 2006.gada olimpiskajās spēlēs Turīnā.

Lenija Bērnsa, kura ir piecas minūtes vecāka par savu māsu, jau oficiāli iekļauta ASV izlases sastāvā.

"Lenija aizvada lielisku sezonu. Viņas pienākums ir darīt veiksmīgas un nozīmīgas lietas šogad, tomēr mana māsa saslima un netika komandā. Varbūt daudzi teiktu - "Tā ir dzīve" vai "Tas ir sports", taču, ja nu kāds tik ļoti tic kādam, ka ir gatavs dot otru iespēju? Es tādu viņai devu," pēc drosmīgā lēmuma turpināja Treisija.

Par notikušo saviļņota ir arī dvīņumāsa Lenija, kura gan sākotnēji pret šādu lēmumu protestējusi.

"Ne katru dienu tu vari tikt pie otrās iespējas. Domāju, ka manas izredzes tikt uz Olimpiādi bija izgaisušas, taču tagad viss ir mainījies. Es darīšu visu, lai cilvēki lepotos ar mani un manu māsu Krievijā," saka Lenija, kura būs viena no piecām ASV sieviešu biatlonistēm Sočos.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7.līdz 23.februārim.

    Source info

    LETA


    Lasi vēl

    Tuvākie Latvijas izlases starti
    Tuvākās medaļu izcīņas