Baltkrievijas biatloniste Darja Domračova pirmdien Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta medaļu arī 12,5 kilometru distancē ar masu startu.

Tā Domračovai ir jau trešā zelta medaļa Soču olimpiskajās spēlēs, jo viņa uzvarēja arī 10 kilometru iedzīšanā un 15 kilometru individuālajā distancē. Viņa šobrīd ir vienīgā, kura Sočos tikusi pie trim olimpiskajiem tituliem.

12,5 kilometru sacensībās Domračova pēc pirmās šaušanas nostiprinājās līderpozīcijā un ar katru nākamo kontrolpunktu atrāvās no pretiniecēm. Viņa šaušanās pieļāva vienu kļūdu un finišēja pēc 35:25,6 minūtēm.

Otrajā vietā ierindojās čehiete Gabriela Sokalova, kura ar vienu kļūdu šaušanā uzvarētājai zaudēja 20,2 sekundes.

Tikmēr bronzas medaļu ieguva Norvēģijas sportistes Tirila Ekhofa. Arī viņa pieļāva vienu kļūdu "ugunslīnijā", bet finišēja 27,3 sekundes pēc Domračovas.