2014.gada Soču olimpisko spēļu kalnu slēpošanas nobrauciena sacensībās trešdien dalītā pirmajā vietā ierindojās slovēniete Tīna Maze un šveiciete Dominika Gisina.

Šī ir pirmā reize, kad ziemas olimpiskajās spēlēs kalnu slēpošanas disciplīnā tiek pasniegtas divas zelta medaļas.

Maze un Gisina nobrauciena trasi veica 1:41,57 minūtēs. Maze Slovēnijai izcīnīja pirmo zelta medaļu Sočos, bet Gisina savai valsti ieguva trešo augstākā kaluma godalgu.

Tikmēr bronzas medaļu izcīnīja cita Šveices sportiste Lara Guta, kura uzvarētājām zaudēja 0,10 sekundes.

Sacensībās piedalījās 42 sportistes, taču septiņas trasi nepabeidza. Tāpat tika piedzīvoti vairāki kritieni, bet Monako sportisti Aleksandru Koleti vajadzēja aiztransportēt uz nestuvēm.