Latvijas kamaniņu komanda - Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un Andris Šics/ Juris Šics - ceturtdien XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļas pirmajās olimpiskajās komandu sacensībās.

Par olimpiskajiem čempioniem kļuva Vācija, kas tādējādi izcīnīja visas zelta medaļas kamaniņu sportā. Otrā vieta mājiniekiem Krievijas sportistiem.

Latvijas stafetes komanda trasē devās ar sesto starta numuru. Finišā latvieši uzrādīja uz to brīdi labāko rezultātu - divas minūtes un 47,295 sekundes. Tīruma kopumā uzrādīja piekto labāko laiku, Rubenis bija ceturtais, bet Šiciem arī ceturtais labākais laiks.

Sacensību uzvarētājiem vāciešiem Latvija zaudēja 1,646 sekundes. Tikmēr Krievija no olimpiskajiem čempioniem atpalika 1,030 sekundes.

Ceturtajā vietā ierindojās Kanādas sportisti, kas no Latvijas atpalika tikai 0,1 sekundi.

Komandu stafete olimpiskajā programmā šogad iekļauta pirmo reizi.